Top
eden-na-eden-ilike-mk

Новогодишно издание на „Еден на еден“

Ви препорачуваме да ја погледнете новогодишната емисија на „Еден на еден“. Гостуваат Сашко Коцев, Бубо Каров, Борјан Јовановски, Стојан Трпчевски, Дарко Лешоски, Бетмен Велит и Медо Димоски.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>