Top
Kucheto-ne-e-igrachka-iLike-mk

Видео со силна порака: „Кучето не е играчка!“

Овој кус филм е наш подарок за сите живи суштества на планетата и се надеваме дека ќе ви се допадне и дека ќе има позитивно влијание над сите!“ – порачуваат продуцентите на видеото, кое за само неколку дена го погледнале повеќе од милион корисници на „ЈуТјуб“.

Инаку, оригиналното име на филмот е „Gift“ („Подарок“) и истиот ќе предизвика бура од емоции кај вас.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>