Top
bebe-izluduva-na-dalecinski-upravuvac-iLike-mk

Бебе се возбудува на далечински управувач

Никогаш не знаеме што ќе испровоцира насмевка кај бебињата, што ќе ги возбуди или како ќе реагираат. Некогаш тоа се и најсекојневни и најобични нешта. Токму таков е примерот со ова малечко бебе кое буквално излудува на далечинскиот управувач.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>