Top
Bebe-zarazno-se-smee-iLike-mk

Бебе се смее заразно додека неговиот татко дува глуварче

Заразното смеење на ова 13-месечно бебенце, кое за првпат го гледа татко си како дува глуварче, ќе ве обземе и вас.

Еве зошто е прекрасно да се биде татко. Син ми Баз првпат гледа глуварче. И мислам дека му се допадна!“ – пишува таткото Том во описот на видеото поставено на „Јутјуб“.

:D
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>