Top
10-месечно бебе плаче на песна за несреќна љубов

10-месечно бебе плаче на песна за несреќна љубов

Очигледно дека преубавата песна „My Heart Can’t Tell You No“ од Сара Еванс не ги погодува само несреќно вљубените луѓе. Ова десетмесечно бебе ја слуша својата мајка додека пее, а потоа почнува да трепери и плаче.

Емотивно видео какво одамна не сте виделе.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>