Top
Dan-Osbourne

Само за жени: Згодниот Дан Озборн од шоуто „The only way is essex“

Дами, запознајте го згодниот Дан Озборн од реалното шоу „The only way is essex“, кој моментално ужива светска слава. 23-годишниот Дан за себе вели дека е скромно момче, а и покрај илјадниците понуди за состаноци и секс-средби кои секојдневно пристигнуваат, тој е верен на својата жена со која веќе има едно дете и очекува второ.

Дан со своето прво дете

Дан со своето прво дете

Dan-Osbourne-iLike-mk-2

Dan-Osbourne-iLike-mk-4

Dan-Osbourne-iLike-mk-3

Тој пред половина година се фотографише за британскиот-геј магазин „Attitude“ и веднаш почнаа да се шират гласини дека е геј.

Дан веднаш ги демантираше озборувањата:

Не сум геј, само либерален дечко кој цврсто верува во својата сексуална определба. За „Attitude“ се фотографирав поради одличната финансиска понуда која ја добив од уредниците на магазинот. А, работата ја завршив максимално професионално.

Dan-Osbourne-iLike-mk-5

Dan-Osbourne-iLike-mk-7

Dan-Osbourne-iLike-mk-8

Dan-Osbourne-iLike-mk-9

Dan-Osbourne-iLike-mk-10

dan-osborne-iLike-mk-GIF

А, 23-годишниот секси татко повторно е дел од истоимениот магазин кој ќе излезе во продажба за 10-тина дена. Магазинот го прогласи за најсески момче за 2014 година.

Dan-Osbourne-iLike-mk-101

Dan-Osbourne-iLike-mk-102

Dan-Osbourne-iLike-mk-103

Dan-Osborne-Attitude-Magazine

Неговиот темперамент е нескротлив. Дан го прифати предизвикот од своите обожаватели и…
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>