Top
stephen_james-MH-iLike-mk

Истетовираниот Стефен со моќна фотосесија за „Men’s Health Spain“

Топ моделот Стефен Џејмс, кој го сврте вниманието на модните дизајнери и фотографи поради убавото тело преполно со тетоважи, е дел од страниците на магазинот „Men’s Health“.

Тој гордо го покажува своето истетовирано тело во априлскиот број на магазинот наменет за шпански пазар. Еду Гарција е автор на фотографиите, а стајлингот го осмисли Жерард Соле.

stephen_james_1

stephen_james_2-849x1280

stephen_james_5

stephen_james_6-922x1280

stephen_james_7-854x1280

stephen_james_8-854x1280

stephen_james_9-849x1280

stephen_james-001

stephen_james-002
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>