Top

Jude Law за DIOR

Британскиот актер Jude Law во најновата видео реклама за DIOR Homme. Видеото го режираше поранешниот сопруг на Madonna, Guy Richie насловено како “Un Rendez-Vous”.


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>