Top

Ева Херцигова, Наоми Кембел и Клаудија Шифер за D&G Anthology

Палетата на D&G Anthology збогатена со нов парфем – 11 “La Force”. Сексипилните супермоделите Tony Ward, Tyson Ballou, Noah Mills, Claudia Schiffer, Naomi Campbell и Eva Herzigova се заштитни лица. Фотографиите се дело на маестралниот Mario Testino.


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>