Top
Adam_Levine_Maroon5_iLike_mk_F

Списанието „People“ го прогласи Адам Левин за најсекси маж за 2013 година

Според списанието „People“, Адам Левин е најсекси маж за 2013 година. Фронтменот на бендот Maroon 5 во интервјуто за списанието признава дека знае да заплаче на добар филм, но и дека е зависен од јога. 34-годишниот пејач додава дека ужива да биде гол.

Adam_Levine_Maroon5_iLike_mk_002
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>