Top

„Пак и пак“ – нова песна на Дупер

Дуото Дупер имаат нова песна. „Пак и пак“ е насловот на новата нумера, а звукот веќе добро препознатлив за нив.

Музиката, текстот и аранжманот се на Дупер, продукцијата ја потпишува Ангел Ќосев, додека пак, за видеото беше задолжена екипата на Frozen Time Drops.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *