Top

Антониа Гиговска го претстави спотот за „Могли смо у двоје“

После успехот на синглот „Никогаш не вели никогаш“, младата пејачка Антониа Гиговска ја објави песната „Могли смо у двоје“. Темата е дело на маестралниот Дарко Димитров, а текстот го напиша Владимир Даниловиќ.

Видеото го потпишува Даниел Јовески, додека пак, издавач на целиот проект е „Меџик Рекордс“.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *