Top

Лара со видео-запис за макфестовска балада „Душа“

Лара Иванова го промовираше видео спотот за „Душа“ – темата со која настапи на 36-то издание на „Макфест“. Музиката, аранжманот и продукцијата на оваа моќна балада се на Иле Спасев, а зборовите се дело на Робин Зимбаков.

Видеото е во комплетна реализација на Владимир Митревски – Ѓуле.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>