Top
marija-serifovic-ilike-mk

Марија Шерифовиќ објави спот за баладата „Ја волим свој грех“

После неколкугодишна пауза, популарната српска пејачка Марија Шерифовиќ се враќа на сцената со баладата насловена како „Ја волим свој грех“. Темата претставува најава за нејзиниот нов студиски проект.

Вчера беше промовиран спотот за моќната балада, а зад истиот стои тимот на „Човек машина“.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>