Top

Swarovski кристална палата

Прекрасна инсталација на Swarovski кристалите, наменета за изложбата во Милано, која изобилува со стил и елеганција, на кои не можете да останете рамнодушни.


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>