Top

Наместо колаче, шалче

Инспирирани од Fortune Cookies колачињата, овојпат мислата која треба да не поучи дизајнерите на Xenotees ја сместија на нивната нова линија на шалови.


2 Коментари

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>