Top

PULL & BEAR инспириран од Мухамед Али

Шпанскиот моден бренд Pull and Bear ја лансираше својата нова есенска колекција. Од денес, во 45 земји и преку 650 бутици достапна е машката спортска облека инспирирана од светскиот шампион во бокс Мухамед Али (Muhammad Ali). Во прлог неколку фотографии од нивниот најнов каталог.


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>