Top

LOUIS VUITTON, Есен 2010

Пристигна новата колекција на елитниот моден бренд Louis Vuitton, овојпат заштитена со името “L’AME DU VOYAGE”. Фотографиите за најновиот есенски каталог ги изработи Carter Smith.


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>