Top
Прстени за нокти - нов моден тренд

Прстени за нокти – нов моден тренд

Прстените за нокти се нов моден тренд кој го освојува светот. Ваков прстен пред извесно време носеше дивата Бијонсе на видео клипот за синглот “Sweet dreams”, но тек сега овој моден додаток зема замав. Стилистите советуваат да се носат на секој нокт од едната рака со цел да постигнете погламурозен ефект.

Ви се допаѓаат? :)

Прстени за нокти - нов моден тренд

Прстени за нокти - нов моден тренд

Прстени за нокти - нов моден тренд


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *