Top
Сошијте марама во домашни услови

Сошијте марама во домашни услови

Марамата како моден детал ќе ја освежи вашата модна комбинација за дневни, како и за ноќни излегувања. Истата можете многу лесно да ја сошиете самите во домашни услови.

Погледнете како за многу кусо време можете да создадете тренди марама за шик иглед.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *