Top
Daria-Werbowy-Mango-SS14-ilike-mk-F

Најновото од „МАНГО“ за пролет-лето 2014

Имаме можност да видиме дел од каталогот на модната куќа „МАНГО“ наменет за промоција на пролетно-летната колекција. Исто така, можете да проследите видео од снимањето на промо-материјалот.

Daria-Werbowy-Mango-SS14-ilike-mk-002

Daria-Werbowy-Mango-SS14-ilike-mk-003


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>