Top
Катарина Ивановска во брендирани парчиња облека за „Peek & Cloppenburg“

Катарина Ивановска во брендирани парчиња облека за „Peek & Cloppenburg“

Катарина Ивановска е дел од најновиот каталог изработен за потребите на германскиот синџир на модни продавници „Peek & Cloppenburg“. Во фотографиите кои следуваат ќе имате можност да ја видите убавата 25-годишна македонка во брендирани парчиња облека, како HUGO Boss, Jake*s, Opus и Max Mara.

ki_pc_iLike_mk_1

ki_pc_iLike_mk_2

ki_pc_iLike_mk_3

ki_pc_iLike_mk_4

ki_pc_iLike_mk_5

ki_pc_iLike_mk_6

ki_pc_iLike_mk_7
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>