Top
Cavalli, есен-зима 2013/14

Cavalli за урбани момци и девојки, есен-зима 2013/14

Cavalli претстави одлична колекција наменета за млади девојки и момци. Материјалот за кампањата е снимен во Барселона, а за истиот биле одговорни фотографот Ben Hunter и режисерот Marco Braga.

Кликнете ТУКА за повеќе

Cavalli, есен-зима 2013/14

Cavalli, есен-зима 2013/14

Cavalli, есен-зима 2013/14


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>