Top
Adidas SLVR

Елегантни машки патики од ADIDAS

Произведителот на спортска опрема и облека Adidas претстави линија на патики “Adidas SLVR“. Станува збор за обувки изработени од висококвалитетна мека кожа, со изглед кој претставува спој на класичниот и спортски стил. Патиките се достапни на пазарот во две варијанти, ниски и високи над глужд. Наменети за елегантни момци со изграден стил.

Црвена, бела или црна? Ниски или вискои? Кои патики се Ваш фаворит?

Adidas SLVR

Adidas SLVR

Adidas SLVR

Adidas SLVR

Adidas SLVR

Adidas SLVR


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>