Top

X-Men: First Class

Доколку сте обожавател на трилогијата X-Men сигурно со нетрпение го очекувате првиот трејлер за филмот кој ја ресетира приказната за нашите омилени мутанти. Во X-Men: First Class ќе го видиме и настанокот на школата за талентирани на Xavier. Во главните улоги се појавуваат James McAvoy (Charles Xavier), Michael Fassbender (Erik Lehnsherr) Kevin Bacon (Sebastian Shaw) и многу други. Ѕирнете го првиот трејлер за филмот кој ја насликува трансформацијата на Charles во Professor X и на Eric во Magneto. Филмот е еден од најочекуваните за ова лето, а премиерата е закажана за 2 јуни.Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>