Top

10 Најдобри филмови со автомобили на сите времиња

Сите ние сме гледале разни филмови поврзани со автомобили, бркотници со луди коли и вртоглави брзини. Исто така сме биле сведоци и на безброј акциони сцени во кои најчесто главните јунаци победоносно во последните секунди остваруваат победа со својата кола во однос на противниците најчесто полициските патроли.

Ајде малку да ги прошириме нашите видици и ако има заинтересирани филмомани и љубители на брзата “вожња” да ви ги претставиме 10-те најдобро рангирани филмски остварувања поврзани со автомобили според Amazon.com.

Погледнете ја листата на 10 најдобри филмови овде.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>