Top

10 најдобри филмови за НЕВИНОСТА

Дали се сеќавате на оној дел од животот пред да имате секс? Сигурно сте го замислувале својот „Прв пат“ со саканата личност, со вино, свеќи, романтика, нежност.. За оние, невините, но и за другите, погледнете некој од овие филмови поврзани со невиноста, и дознајте, односно потсетете се за „ПРВИОТ ПАТ“. :)Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>