Top

Hangover 2!

Долгоочекуваното продолжение на Hangover ќе ја има својата премиера на 26 мај. Bradley Cooper, Zach Galifianakis, и Ed Helms ги репризираат своите улоги во приказна за уште една незаборавна ергенска забава. Што се случува во Вегас – останува во Вегас, а што се случува во Банког… ќе видиме во Hangover 2. Погледнете го трејлерот подолу.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>