Top

Новото продолжение на Fast and Furious! По трајлерот се гледа дека ќе има многу акција! Дали сте спремни?

Вчера беше објавен првиот трајлер од новото продолжение на популарниот филм Fast and Furious: Fast Five. Покрај тоа што во главните улоги се наоѓаат Вин Дизел, Пол Вокер и Двејн Џонсон, централно светло во филмот завземаат брзите и бесните коли. Премиерата е закажана за 29 април оваа година.

Како што се гледа од видео материјалот, Fast Five изобилува со многу акција со автомобили. Покрај американските мускули, јапонските тјунинзи, во овој дел се внесени и неколку европски автомобили. Скоро сите актери од претходните четири дела се соединети во Fast Five, па очекуваме ова продолжение да ги даде резултатите кои ги очекуваме и да гледаме еден одличен филм оваа година.

Погледнете го трејлерот за фимлот.

Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>