Top

Филм: The switch

Оваа драма е само уште еден доказ дека многу често најубавите нешта ни се пред носот. Романтична комедија во која дефинитивно ќе уживате.Кеси (Kassie) е паметна, забавна жена која и покрај приговорите на својот (според неа невротичен) најдобар пријател Воли (Wally), одлучува дека е време да роди бебе. Таа се решава за тој чекор дури и ако тоа значи дека треба треба да најде некој шармантен донатор на сперма. Кеси успева да го реализира својот план на една забава која е организирана за реализирање на тој чин. Но, таа не знае, а Воли не се сеќава што се случува со примерокот. После 7 години, Воли конечно се запознава со синот на Кеси и сфаќа дека многу наликува на него. Дали ќе се открие вистината и што ќе се случи потоа, погледнете сами.
Режијата е на Josh Gordon и Will Speck, сценариото на Allan Loeb, а главните улоги ги играат Jennifer Aniston, Jason Bateman и Patrick Wilson.

Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>