Top
Федерер и Меси во интересна реклама за „Gillette“

Федерер и Меси во интересна реклама за „Gillette“

Погледнете ја најновата промотивна видео-реклама на „Gillette“, во која главните улоги ги имаат Лионел Меси и Роџер Федерер.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>