Top
seat-cupra-ilike-mk

Екстремна симулација со „Seat Cupra“

Кус филм, полн со адреналински сцени, кој ќе ги освои срцата на вљубениците во автомобилизмот. Продукцијата е дело на Том Ферлиј.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>