Top
Одлични панорамски фотографии од Лондон

Одлични панорамски фотографии од Лондон

Талентираниот фотограф Џулијан К. направил одлични панорамски фотографии од преубавиот Лондон. На секоја од фотографиите се гледа реката Темза која е главен белег на англиската метропола.

Во прилог, уживајте во фотографиите со одличен квалитет.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>