Top
Colorful-Los-Angeles-Dreamscapes-iLike0-mk

Колоритни фотографии од преубавиот Лос Анџелес

Ентони Саманиего е талентиран фотограф кој живее и работи во Лос Анџелес. Негова прва љубов била економијата, но подоцна го открил својот талент за фотографија и почнал сериозно да се занимава со неа.

Овие прекрасни фотографии се дел од неговиот последен проект насловен како „Dreamscapes“.

GIF1428921738-colorful-los-angeles-dreamscapes-5
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *