Top

Инстаграм поздрав од Њујорк

Францускиот тинејџер Стеф минатата недела престојувал во Њујорк каде со неговиот мобилен телефон направил голем број интересни фотографии преку филтерите на популарната социјална апликација Инстаграм.

Фотографиите се снимени со iPhone 4S, а Стеф додава: “Прв пат сум во Њујорк. Градот живее 24/7. Њујорк инспирира, постојано бев со мобилниот во рака и мислам дека успеав да го фотографирам секој агол од тој динамичен град.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>