Top

Вкусни колачиња

Не знам дали додека сте пиеле чај сте „јаделе“ ракав од џемпер, цел џемпер, шал.. Импресивно изгледаат овие колачиња со плетени додатоци на нив.


1 Коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>