Top

Jeremy Scott & Adidas

Дека во модата не постојат граници, покажува Jeremy Scott со неговата нова колекција Adidas ObyO. Несомнено е дека ќе предизвикаат големо внимание.


2 Коментари

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>