Top
Лед со арома на овошје

Лед со арома на овошје

Ice Ball Flavour It e калапче кое ќе ви овозможи да направите лед со арома на овошје. Она што треба да го направите е да ставите парче овошје, да го наполните топчето со вода и да го ставите во замрзнувач. Замрзнатото топче со овошје ставете го во шишенцето за вода и уживајте во специфичниот вкус. Комплетот од калапче за формирање на замрзнатото топче и специјалното шише кое доаѓа со него во комплет се продава за 26 американски долари.

Лед со арома на овошје

Лед со арома на овошје

Лед со арома на овошје


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>