Top
Sovrsheno-feniranje-iLike-mk

Видео-инструкции за перфектно исфенирана коса

Косата е вистински украс на жената. Секоја жена сака да има убаво исфенирана коса и средена до перфекција.

Со оваа видео-инструкција ќе имате одлична фризура, како да сте посетиле професионален фризерски салон, за само неколку минути.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>