Top
vistinskiot

Знаци кои покажуваат дека тој е ТОЈ

Постојат мажи кои кога се заљубени не ги интересира ништо друго освен нивната избраничка. Таквиот маж ако се скарате, ќе излезе од вашиот дом, но ќе ви остави линк за филм кој знае дека ќе ви се допадне и ќе ве опушти. За нив, ТАА е секогаш на прво место!

  • Го чисти станот заедно со вас.
  • Никогаш не ве бара на телефон додека сте со своите пријателки, бидејќи знае дека имате многу да си кажете.
  • Исто како и вие, и тој неконтролирано се смее во оние ситуации кога на другите и не им е баш до смеење, само за да ви го поправи расположението.
  • Му се допаѓаат вашите пријателки и никогаш не кажал негативен коментар за ниту една од нив.
  • Му подготвувате лута вечера, а тој сепак тврди дека е превкусна и покрај фактот дека му солзат очите.
  • Откако сте се запознале, тој не ни ја погледнал вашата прекрасна пријателка која сите ја сакаат.
  • Не ви префрлил што ненајавено сте дошле кај него, а ниту пак помислил дека го проверувате. Напротив, пресреќен е кога ќе го изненадите.Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>