Top
Nezhnosti-pod-tush-iLike-mk

Совети за неверојатно задоволство под тушот

Вистинските пози, одржување на влажноста со оглед на тоа што водата постојано тече, ве тера да помислите дека сексот под туш е само жешка фантазија. Но, следејќи неколку совети тој ќе ви овозможи врвно задоволство.

ОПУШТЕТЕ СЕ
Сексот во бањата, под туш е лизгав и опасен. Секс тренерот Ребека Бенетау вели под тушот да започнете предигра, сензуални движења, галење и топла вода. Кога ќе бидете потполно загреани и подготвени, излезете и започнете акција во кревет. Туширањето е одлично, доколку подоцна сакате анален секс.

ПРОНАЈДЕТЕ ЈА ВИСТИНСКАТА ПОЗА
Aко сакате да експериментирате со некои фантазии, кои до сега можеби ви изгледале премногу валкани, тогаш местото под тушот е вистинското место. Пронаоѓањето на вистинските пози е клуч за уживање под тушот. Лице во лице, женската нога е обвиена околу машкото тело или пак на ѕидот или страната од кадата. Пробајте што и да ви падне на памет.

НЕ ЗАПИРАЈТЕ
Секси моментите под тушот ќе ве загреат, а забавата ќе ја продолкжите во спалната соба. Промената на просториите и студениот воздух ќе ве освежат и само дополнително ќе ја загреат вашата фантазија.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *