Top
Ситуации кои водат до секс

Ситуации кои водат до секс

Постојат места и ситуации кои го подобруваат расположението и ги интензивираат вашите сексуални нагони. Еве неколку од нив:

  • Хотелска соба или апартман
  • Песочна плажа и заоѓање на сонцето
  • Танцување
  • Гледање романтичен филм во кино
  • Дегустација на сортни вина и јадење црно чоколадо
  • Казино
  • Забави на кои сте елегантно облечени

Можеби имате некој предлог со кој би ја дополниле листава? :)
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>