Top
jagotki

Совршено декорирање на јагоди

Сезоната на јагоди започна и време е да уживаме во нивниот сладок вкус. Во видеото во продолжение, ќе видите како можете ова слатко овошје да го украсите со чоколадо и да направите вистинско изненадување за вашите најмили.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>