Top
Zavedi-lav

Жените родени во овој знак може да ги освои само вистински маж

Велат дека жените од овој знак сакаат да се забавуваат исто колку што сакаат да им наредуваат на мажите. Иако се дарежливи и романтични во љубовта, тие сакаат да бидат центар на вашиот свет и ако тоа не е случај во врската, тие си заминуваат без да гледаат назад.

Тие се исклучително горди и често арогантни, но тоа не го прават намерно, тоа е дел од нивниот карактер.

Тие ги бараат само најсилните мажи кои ќе издржат се од нив и само оние со најдобри нерви и изглед ќе можат да ги задржат.

Тие се жените родени во знакот на Лав.

Тешко им се простува и само со додворување и постојано повторно додворување ќе предизвикате насмевка на нивното лице.

Љубовниот хороскоп вели дека даваат многу во креветот и бараат исто толку за возврат, како и дека не поднесуваат никакви „вадење“.

Еротскиот хороскоп вели дека сакаат долга предигра, разни играчки, но и динамика во текот на врската. Затоа, заборавете на старомоден начин на секс.

На крајот на краиштата, само вистинските мажи кои знаат која страна сакаат ќе можат да ги скротат жените Лав.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>