Top
Vo krevet

Жените од овој хороскопски знак се „кралици“ во кревет

Таа во кревет е кралица на трансформациите. Во момент од нежна заводничка умее да се претвори во страствена љубовница. Може да биде и таинствена и емотивна во исто време.

Успева да ги разграничи емоциите и сексот, ама на секое поле секогаш го дава својот максимум. Таа е вешта љубовница. Поседува неверојатна страст. Љуби предизвици кои и го качуваат адреналинот.

Тоа е жената родена во знакот на Скорпија!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>