Top
opasna_zhena

Во кој хороскопски знак се родени најопасните жени?

За жените родени во овој хороскопски знак се вели дека се “опасни жени”. Некои за нив велат “Каде ќе застанат – трева не расте”. Сепак, реалноста е сосема поинаква. Откако ќе ја запознаете, ќе сфатите дека е жена што вреди да ѝ се восхитувате.

Станува збор за жената родена во знакот Скорпија, а неа најдобро ја опишуваат:

• Тенденцијата на лојалност
• Независност
• Исклучителен набљудувач
• Неспоредлива страст
• Амбициозност
• Моќ на интуиција
• Мистериозност
• Мудро донесување на одлуки
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>