Top
Portokal-iLike-mk-F

Трик со кој ќе излупите мандарина за само 5 секунди

За многумина лупењето мандарини претставува потешкотија, па токму поради оваа причина избегнуваат да го купуваат и јадат ова благородно овошје полно со витамини.

Еве едноставен трик со кој успешно ќе излупите мандарина за само неколку секунди.

Trik-za-lupenje-portokal-iLike-mk
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>