Top
par

Хороскопски знаци со кои не можете да имате сериозна врска

Секој од нас посакува да има до себе личност со оја ќе биде и во добро и во лошо. Но, ѕвездите не се кон сите подеднакво наклонети кога се работи за долгорочна љубовна врска. Овие три знаци се како тврд орев и со нив е многу тешко да се одржи долга и стабилна врска.

Девица
Луѓето родени во овој знак од самиот почеток немаат предиспозиции за поврзување, поради нивната многу критична природа. Тие се обидуваат да го променат секој човек и да го прилагодат на себе и своите убедувања. Девицата од вас ќе го очекува и невозможното и тајно ќе Ве тестира, бидејќи тие одбиваат да бидат со некој кој не ги исполнува сите нивни критериуми.

Скорпија
Тие имаат многу квалитети што едноставно привлекуваат. Поради нивната амбиција и жед за успех, тие нема да бидат задоволни да се прилагодат на никого и да ги исполнат желбите на партнерот. Би било вистинско чудо да се види личност родена во овој знак ги постави потребите и желбите на другите на прво место.

Овен
Иако ќе ве привлечат со самодоверба, едноставно овие луѓе мора да ја имаат секоја ситуација под контрола. Тие ќе ве излудат со нивното опсесивно планирање и желба секогаш да бидат во центарот на вниманието. Овенот не може да се носи со личност со подеднакво интензивен карактер, па ако забележите дека вашиот однос со личност родена во знакот Овен оди добро, бидете свесни за фактот дека тие доминираат и управуваат во вас.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>