Top

Додека спиете

Секој од вас  барем еднаш заспал во автобус или во воз. На сликиве можете да погледнете како изгледате во очите на другите додека спиете :)


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>