Top
hotel-Berkeley-London-iLike-mk

Божиќни филмски класици проектирани на хотелски кров сред Лондон

Доколку овој месец патувате накај Лондон, не ја пропуштајте можноста да погледнете некој од филмските класици кои се проектираат на кровната конструкција од познатиот хотел „Berkeley“. Кровната конструкција е специјално адаптирана за Божиќните проекции и декорирана со природни елки и сијалички. Хотелот, исто така, има прекрасен поглед кон Хајд Парк.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>